Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna kadra wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to w całości pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz też wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, fachowego wyposażenia medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a właściciel przedsiębiorstwa kuchni dba, żeby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia budynku zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz uprzejmości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *