Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Chcesz zagwarantować swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równolegle zadbać o ich rozwój? Zależy Tobie na tym, żeby Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a jednocześnie bawiły się naprawdę cudownie? Poszukujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez zabawę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się naprawdę nadzwyczajnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę idealnie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy ogromnie pieczołowicie zaprojektowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla rodziców liczy się nie tylko znakomita zabawa ich pociech, lecz również bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym wielki nacisk położony jest na to, aby dzieci były faktycznie bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania których wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, aby wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wyszukiwać detalów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie także są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem bądź córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Jaki jest cel prowadzonej przez nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by stworzyć przestrzeń, która będzie nienagannie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem czy też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało także kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to także zdumiewający sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była faktycznie bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Uprzejmie zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *