Szykujesz formę na lato? Zobacz, jak!

Posiadanie chudej oraz wysportowanej figury jest celem dla wielu osób, niemniej jednak nie każdemu udaje się zachować trafny rygor ćwiczebny i dietetyczny. Nieraz nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W szablonowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a również daje niezwykle efektowne rezultaty.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?

Schematyczna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, albowiem żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo szybciej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku tradycyjnej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a wyniki zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, albowiem zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

W jaki sposób sprawić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto także zatroszczyć się o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, aby naświetlić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz znacznie bardziej wysportowane. Jeśli będzie problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Oferujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły wolno znaleźć na naszej stronie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *