Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i współczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. W następstwie tego też przygotowaliśmy dużą propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz zadbanym wozem.

Cena najmu wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne oraz nadzwyczaj dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną i kompleksową ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy gigantyczne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też zdobyć natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *